Trochę o sobie

Dawid 200x300 Trochę o sobie

Autoportret

Na imię mam Dawid. Z wykształcenia teleinformatyk i – co najważniejsze – fotograf z krwi i kości z pasją w duszy.

Obecnie mieszkam w Rzeszowie, gdzie się uczę i pracuję. Fotografuję jednak wszędzie, bo zdjęcia, które tworzę, nie ograniczają się do jednego miejsca, studia czy kraju.

Jestem osobą otwartą, energiczną i ciągle kreatywną, dążę zawsze do zrealizowania celów, które sobie postawiłem i angażuję się w nie w 100%. W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się kocha! Fotografia jest częścią mnie i nie wyobrażam sobie siebie bez niej.
To moja pasja!
Ciągle się rozwijam w dziedzinie fotografii. Często bywam na wystawach artystycznych i fotograficznych. Biorę udział w konkursach fotograficznych i warsztatach, a w wolnych chwilach czytam pisma fotograficzne oraz podglądam tych najlepszych artystów w Polsce i na świecie. Chcę móc coraz więcej i codziennie staję się lepszy! Jestem absolwentem studium fotograficznego.

Zacząłem od fotografowania krajobrazów i architektury; zwiedzałem zachodnioeuropejskie państwa
i zabytkowe polskie miasta.

Stopniowo przerodziło się to w reportaż uliczny i fotografię okolicznościową (fotografię ślubną reportażową).
Fotografia studyjna czy artystyczna fotografia portretowa wciąż pozwalają mi się realizować i rozwijać moje umiejętności. Do moich ulubionych dziedzin fotografii należy reportaż. Zaczynałem od uchwycenia “tego” momentu na ulicach miast  i różnych wydarzeniach społecznościowych. Kolejno fotografowałem na przyjęciach okolicznościowych,  studniówkach, chrztach i ślubach.

Są to piękne, niepowtarzalne chwile, dlatego są dla mnie najważniejsze i przy komponowaniu ich zawsze utrwalam emocje, które uważam za źródło udanej fotografii. Obecnie jestem członkiem National Geographic Society i forum fotograficznego.

Zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęcia i do kontaktu.

Czesto szukane w wyszukiwarkach:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • LinkedIn
  • Picasa
  • YouTube
  • Pinterest