Renowacja starych zdjęć

Renowacja starych zdjęć i renowacja zdjęć współczesnych opierają się na tych samych procesach naprawczych,renowacja starych zdjec Renowacja starych zdjęć których celem jest przywrócenie zdjęciu wyglądu oryginalnego, a czasem nawet lepszego – poprzez zastosowanie nowatorskich filtrów czy sposobów obróbki zdjęć. Czym jest renowacja starych zdjęć? To proces cyfrowy, który stosuję w profesjonalnym programie graficznym, aby odtworzyć oryginale partie zdjęcia, utraconego wcześniej z jakichś powodów. Dawne zdjęcia wywoływane były na słabszych materiałach niż obecnie, przez co nie przetrwały próby czasu. Upływ wielu dekad, zmienna temperatura czy wilgotność są bezlitosne wobec Twoich pamiątek – ale ja mogę im dać nowe życie. Jeżeli chcesz, abym odnowił Twoje zdjęcie – napisz do mnie!

Dlaczego potrzebujesz renowacji zdjęć?

 • Twoje zdjęcie jest podarte lub nie posiada fragmentu obrazu.
 • Twoje zdjęcie jest nieczytelne, nieostre.
 • Zdjęcie posiada skazy (plamy, grzyby, przypalenia, itp.).
 • Zdjęcie ma pieczątkę, która szpeci cały obraz.
 • Twoje zdjęcie jest wyblakłe.
 • Twoje zdjęcie jest wykrzywione i zdeformowane.

Po wielu latach takie defekty często są nieuniknione. Jest to wynikiem tego, w jaki sposób tworzono zdjęcia w tamtych czasach, jakich używano papierów. Metody wywoływania zdjęć nie były tak doskonałe jak teraz. Takich zdjęć nie da się naprawić w tradycyjny sposób, ale tutaj przychodzi mi z pomocą technika komputerowa. To za jej pomocą jestem w  stanie przeprowadzić proces, jakim jest renowacja starych fotografii. Ta technika pozwala niemal na wszystko! Z racji, że jestem fotografem, a nie grafikiem – usuwam wszystkie defekty w taki sposób, aby zdjęcie nadal wyglądało poprawnie, jak i oryginalnie, a nie przypominało grafikę.

Jak wygląda renowacja starych zdjęć?

Pęknięcia, braki fragmentów zdjęcia, rysy, dziury w zdjęciach ? nie są mi obce i naprawiam je od wielu lat. Używam do renowacji zdjęć specjalnego programu graficznego, za pomocą którego przywrócę dawną świetność Twojemu zdjęciu, Twoim pamiątkom.

Najwierniejsza renowacja starych zdjęć – napraw swoje bezcenne pamiątki.

Zrób prezent swoim bliskim i wykonaj renowację ich starego zdjęcia.

Taki prezent to wspaniała rzecz! Stare, porzucone na strychu zdjęcia, częściowo zapomniane mogą stać się teraz wspaniałym prezentem. Będzie on przypominał Twoim rodzicom lub dziadkom o latach młodości czy o dniu ślubu. Odnowione zdjęcie będzie doskonale komponowało się w ramce na ścianie. Wróć wspomnienia Twoim bliskim za pomocą renowacji zdjęć u mnie. Zapraszam!

Renowacja starych fotografii – moja oferta, co dla Ciebie mogę zrobić:

 • komputerowa renowacja starych zdjęć:

- usunięcie pęknięć i dziur,
- przywrócenie brakujących fragmentów i usunięcie podarć,
- wyostrzenie zdjęcia i zwiększenie jego czytelności,
- odplamienie zdjęcia,
- usunięcie grzybów, skaz i pieczątek ze zdjęć,
- przerobienie zdjęcia na kolorowe lub czarno-białe/sepia,
- zwiększenie kontrastu / nasycenie kolorów,
- wyrównanie jasności zdjęcia,
- kadrowanie zdjęcia,
- powiększanie zdjęcia

 • archiwizowanie albumów zdjęć, pojedynczych zdjęć z postaci papierowej na cyfrową w dużej rozdzielczości gotowej do wydruku;
 • powiększanie zdjęć do wybranego formatu i drukowanie na papierze;
 • skanowanie klisz i archiwizowanie klisz, negatywów;
 • archiwizowanie zdjęć na prywatnym serwerze;
 • tworzenie pamiątkowych albumów online – dostęp przez www.

Renowacja zdjęć – Cennik!

Pracuję w Rzeszowie – jeżeli chcesz skorzystać z moich usług i odnowić zdjęcie, powinieneś mi je dostarczyć osobiście albo przesłać skan zdjęcia w dużej rozdzielczości na maila. Jeżeli jednak mieszkasz daleko i nie masz dostępu do skanera, respektuję wysłanie zdjęcia pocztą na mój adres. Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z moich usług. Renowacja starych zdjęć – Rzeszów. Zapraszam!

renowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25281%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%252812%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25283%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25286%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25282%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25284%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%252814%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25285%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25287%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25288%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%25289%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%252810%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%252811%2529 Renowacja starych zdjęćrenowacja%2Bstarych%2Bzdjec%2B%2B%252813%2529 Renowacja starych zdjęć Renowacja starych zdjęć

Czesto szukane w wyszukiwarkach:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
 • Facebook
 • Google+
 • GoldenLine
 • LinkedIn
 • Picasa
 • YouTube
 • Pinterest