Fotografia Reklamowa

Fotografia reklamowa to oddzielny najczęściej rodzaj fotografii studyjnej i plenerowej, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Prosta nazwa, a kryje się pod nią o wiele więcej – reklama niejedno ma imię. Mogę wykonywaćFotografia Reklamowa Fotografia Reklamowa zdjęcia reklamowe w studiu, w domu, w lokalu – w zależności od charakteru zdjęć.

Czasem lepiej ująć jakiś obiekt w jego naturalnym środowisku, niż sztucznie przenosić na nienaturalne warunki do studia. Oferuję zdjęcia w studiu, gdzie wykonuję fotografie reklamowe (produktowe) mniejszych przedmiotów (np. drinków i  jedzenia do menu, ubrań i biżuterii do katalogów), po zdjęcia lokali i domów weselnych. które następnie są publikowane na stronie internetowej.

Oglądasz zapewne wiele katalogów i przebywasz w wielu restauracjach czy lokalach, więc widziałeś/aś już  wiele. Przede mną, fotografem stoi zatem nie lada zadanie, aby zrobić takie zdjęcie, jakiego jeszcze nie widziałeś/aś. Ukazuję fotografowany obiekt w jak najkorzystniejszym świetle, w jak najbardziej nowatorski sposób. Należy jednak pamiętać, by zachować czytelność obiektu – przesada często jest źle odbierana. Wiąże się to z faktem, iż niektórych produktów nie da się, a raczej nie powinno, fotografować inaczej – należy zachować ogólny kształt i prostotę, ale zawsze możemy zmieniać scenerię, tło i dodatki kompozycji, aby urozmaicić nasz produkt.

Fotografia reklamowa często wymaga kreatywności, której mnie nie brakuje. Zawsze staram się pokazać obiekt w najciekawszej perspektywie, aby móc zaskoczyć Ciebie jako odbiorcę. Większe obiekty w fotografii reklamowej, np. lokale fotografuję zawsze przy najodpowiedniejszym świetle. Jeżeli chcesz utrzymać klimat lokalu “nocnego”, zrobimy je o zmroku. Natomiast jeżeli to lokal dzienny – o poranku.

Profesjonalna fotografia reklamowa

Często wspomagam się profesjonalnymi lampami  w celu odkrycia zacienionych miejsc i pokazania miejsca w profesjonalnym kadrze. Fotografowałem z tej kategorii fitografii  już wiele produktów. Moje zdjęcia ukazywały się na ulotkach wizytówkach czy katalogach produktowych. Zawsze kładę duży nacisk na ten rodzaj zdjęć na moich studiach fotograficznych. Decyzją moich nauczycieli nierzadko były to zdjęcia decydujące o mojej ocenie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam do kontaktu ze mną.

Fotografia%2BProduktowa%2B%252813%2529 Fotografia Reklamowa Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25281%2529 Fotografia Reklamowa Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25283%2529 Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25284%2529 Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25285%2529 Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25286%2529 Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25287%2529 Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%25288%2529 Fotografia Reklamowa Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%252810%2529 Fotografia ReklamowaFotografia%2BProduktowa%2B%252811%2529 Fotografia Reklamowa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • LinkedIn
  • Picasa
  • YouTube
  • Pinterest