Fotograf z Rzeszowa

fotograf rzeszow Fotograf z Rzeszowa

Fotograf z Rzeszowa – to zdecydowanie ja!
Od momentu zamieszkania tutaj, zacząłem fotografować malownicze krajobrazy i architekturę tego miasta. Rzeszów kryje w swoich zakamarkach wiele nieodkrytych, tajemniczych miejsc. Nie są to tylko zielone lub złote pejzaże alei czy parków. Zwróciłem swoją uwagę głównie na rzeszowskie budownictwo i zabytki. Z wielu interesujących miejsc warto wyróżnić ciągle tętniący życiem rzeszowski rynek i ulicę 3-go maja. Wygląd tych miejsc nocą czy w czasie zimy jest niesamowity. Stanowi to doskonały temat dla początkujących fotografów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w fotografii plenerowej. Sam również zaczynałem fotografować te najbardziej rozpoznawane miejsca, zaprzestając stopniowo na rzecz innych – tych, które jeszcze nie sfotografowano lub nie widziano z tej “mojej” perspektywy.
Dobry fotograf z Rzeszowa próbuje sam odnaleźć najciekawsze widoki w swoim otoczeniu i ukazać miasto w jak najatrakcyjniejszym ujęciu. Zafascynowały mnie lokalizacje, które dawały do myślenia i zastanowienia się: gdzie to miejsce jest? Włączając w to zdjęcia z wysokości – z dachów budynków ukazujących panoramę rzeszowskich szczytów, często oświetloną blaskiem zachodzącego słońca, otuloną chmurami.

Fotograf z Rzeszowa do usług.

fotograf zrzeszowa Fotograf z Rzeszowa

Jest to forma kreatywnej fotografii, jaką lubię uprawiać i wprowadzić innych w stan  pozytywnej konsternacji. Często się potem okazuje, że są to miejsca, które znają
i odwiedzają. Jeżeli potrzebujesz zdjęć naszego miasta, skontaktuj się ze mną. Jeżeli nie będę posiadał zdjęć interesującego Cię obiektu, zrobię je w najbliższym przyjaznym terminie. Warto dodać, że często wykonuję sesje plenerowe na terenie tych najpiękniejszych miejsc. Lubię wykorzystywać ruch miejski Rzeszowa do fotografii ulicznej (street foto) i do fotografii portretowej, gdyż miejsca takie są doskonałym kontrastem do ograniczonych sesji studyjnych. Różna pogoda i sytuacje często wzbogacają moje fotografie, ponieważ jestem w odpowiednim miejscu i czasie. Jako Fotograf z Rzeszowa lubię pojawiać się na wydarzeniach kulturowych: otwarciach galerii, wystawach czy pokazach mody – to doskonała wizytówka dla miasta, którą trzeba uwiecznić. Nie zapominając o wspaniałym rzeszowskim sporcie który warto “zamrozić” na  zdjęciach.

Fotograf z Rzeszowa pozdrawiam.

Czesto szukane w wyszukiwarkach:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • LinkedIn
  • Picasa
  • YouTube
  • Pinterest