Dlaczego ja?

rojek 242x300 Dlaczego ja?

Nowatorski autoportret

Jestem młodym,energicznym fotografem, artystą bardzo kreatywnym. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i zaangażowaniem. Wynajduję najlepsze rozwiązania do wybranej tematyki fotografii i dostosowuję się do wymagań klientów. Sprostam każdym Twoim wymaganiom, a nawet Cię zaskoczę.

Ciągle poszerzam swoją wiedzę na temat fotografii; oglądam te najbardziej znane i dzięki temu zawsze patrzę ze świeżym spojrzeniem przez wizjer mojego Canona. Fotografią zajmuję się od 2008 roku. To wystarczająco długo, aby nabyć praktycznego doświadczenia, a jednocześnie zbyt krótko, żeby znudzić się i zrazić do tej dziedziny sztuki.

Osobom niewtajemniczonym czynności wydają się być proste
i nieskomplikowane. Przeważnie to wciśniecie jednego guzika.
Jednakże dla mnie praca jest szeregiem rozbudowanych działań prowadzących do pożądanego efektu. Od stworzenia fotografii w aparacie do profesjonalnego retuszu i obróbki cyfrowej. Tam, gdzie laikowi może wydawać się, że następuje koniec, zazwyczaj jest początek. Każda fotografia jest przemyślana i zaplanowana, aczkolwiek często wdrażam w sesję nutkę improwizacji i szalonych ujęć.

Fotograf to nie tylko posiadacz aparatu fotograficznego. Bycie fotografem wymaga odpowiednich umiejętności artystycznych oraz manualnych. Jestem bardzo cierpliwy, ponieważ czasami wydobycie ze zdjęcia prawdziwego piękna jest czasochłonne. Potrafię się dostosować do różnych charakterów ludzi, zachowuję kulturę i wysoki poziom emocjonalny w pracy.
Pracuję najczęściej na terenie całego województwa podkarpackiego, na terenie całej polski i poza granicą. Zawsze mam przy sobie 2 aparaty, na wypadek, gdyby technika zawiodła ? nie umknie mi zatem żaden ważny moment. Pracuje na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon. Mam również kolegów fotografów: jeżeli termin u mnie jest niedostępny, zawszę polecę kogoś godnego uwagi. Jestem częścią społeczeństwa fotografów i znam panujące tam zasady.

Jeżeli jeszcze Cię nie przekonałem skontaktuj się ze mną a odpowiem na każde Twoje pytanie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
  • Facebook
  • Google+
  • GoldenLine
  • LinkedIn
  • Picasa
  • YouTube
  • Pinterest